Osmaniye İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Saygılı, 2018 Yılı Hayvan Islahı Projesi Destekleme ödemelerinin yapıldığını bildirdi.
Saygılı, yaptığı açıklamada, 2018 yılında projedeki yetiştiricilere destekleme ödemesi toplam 1.989,490 TL olarak 125 yetiştiriciye ödendiği belirterek, “Hayvan genetik kaynakları yerinde koruma ve geliştirme desteklemeleri hakkında uygulama esasları tebliği kapsamında ilimizde uygulanan Halk Elinde Hayvan Islahı Ülkesel Projesi İvesi Koyun, Akkaraman Koyunu ve Kıl Keçisi Irkı Alt Projeleri, birliğimiz tarafından başarı ile yürütülmektedir. Yetiştiriciler ödemelerini Ziraat Bankası hesaplarından alabileceklerdir. Biz birlik olarak yetiştiricilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)