“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

ENGELLİ VATANDAŞTAN SAĞLIKÇILARA DESTEK
    • 5 Mayıs 2021 - 08:31:15

Koronavirüs salgını sebebi ile öz verili bir şekilde çalışma hayatlarına devam eden sağlık çalışanlarına engelli bir vatandaştan duygulandıran bir destek geldi.
Ahmet Atıcıoğlu adlı ortopedik engelli vatandaş, bahçesinde yetiştirdiği marulları pandemi döneminde özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına hediye etti .

Atıcıoğlu,Koronavirüs salgını sebebiyle gece gündüz demeden bizlerin sağlığı için çalışan sağlık emekçilerine ne yapılsa azdır.Ben de eşimle birlikte ilçemizdeki sağlık emekçilerine bir nebze de olsa moral ve motivasyon olsun istedik. O yüzdendir ki bu zorlu süreçte herkes üstüne düşeni yerine getirmesi gerek diyerek bizde bahçemizde yetiştirmiş olduğumuz marullarımızı toplayıp onlara hediye ettik dedi.
Toplanan marullar Atıcıoğlu’nun eşi Şule Atıcıoğlu tarafından Kadirli Devlet Hastanesinde görev yapan sağlıkçılara hediye edildi.
Sağlık çalışanları da Atıcıoğlu’nun yapmış olduğu bu manidar destekten dolayı kendilerine teşekkür ederek
Sağlık çalışanları olarak bizler yalnız olmadığımızı bilmek ve bu kesimden duyarlı insanlar tarafından unutulmadığımızı hissetmek bizler için oldukça önemli dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz