DELİ GÜZ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Kadirli Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları kulübünce Sumbas ilçesinin tarihi ve yüksek kesimlerine doğa yürüyüşü düzenlendi.
Kulüp üyeleri ve aileleri Çem kalesi,tarihi Taş Köprü ve Mehmetli barajının üst kesimlerini gezdikten sonra bölgenin yüksek kesimlerinde doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Kulüp başkanı Eğitimci Halim Hallaç, arkadaşlarımızla ve ailelerimizle birlikte güzel bir doğa yürüyüşü yaptık.Üyelerimize özellikle de miniklerimize bilinçlendirme ve tabiatı sevdirme çalışması yaparak çevre temizliği yapıp farkındalık oluşturmaya çalıştık dedi.
Kulüp üyeleri de hafta sonunu çok güzel değerlendirdik.Muhteşem bir doğa yürüyüşüydü ayrıca çocuklarımız da çok mutlu oldular.Her kesi bu tür etkinliklere davet ediyoruz diyerek Başkan Halim Hallaç’a teşekkürlerini ilettiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)