SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

Remzi arslantaş aday mı

Remzi arslantaş aday mı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Zeytin fidanı dağıtıldı

ÇITIMIK KURUYEMİŞ HİZMETE GİRDİ
    • 20 Ekim 2018 - 06:05:15

Kadirli’de Çıtımık Kuruyemiş düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.
Savrun Mahallesi Derviş Paşa Caddesi Özel 7 Mart Hastanesi civarında hizmete giren Çıtımık Kuruyemiş’in açılışını Belediye Başkanı Ömer Tarhan yaptı.
Açılışta konuşan Başkan Tarhan Çıtımık Kuruyemiş’in ilçemize hayırlı olmasını diliyor, bu işletmeyi ilçemize kazandıran Hüseyin Kodal’a bereketli bol kazançlar diliyorum dedi.
İlçemize güzel, sıra dışı ve kaliteli hizmet sunmak için böyle bir işyeri açtıklarını söyleyen İşletme Sahibi Hüseyin Kodal şunları kaydetti;
” Mağazamızda taze fındık, ceviz, badem çeşitleri, Taze kavrulmuş ay çekirdeği, fıstık, leblebi ve diğer kuruyemişlerimizin yanında, kuru üzüm çeşitleri, Lokum Çeşitleri gibi çok geniş ürün yelpazemiz var. Günlük taze kavrulmuş ürünlerimizle Kadirli Halkımızı buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bir çok ürünlerimizde açılışa özel indirim yaptık. Kadirlili hemşehrilerimizi yeni açtığımız mağazamıza bekliyoruz. Ayrıca Açılışa katılarak bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Ömer Tarhan’a ve tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.
Bizlerde Çıtımık Kuruyemiş’e hayırlı ve bereketli bol kazançlar diliyoruz.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz