Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, “Can Dostlar Üşümesin” projesi kapsamında yapılan 25 kulübe, sokak hayvanlarının yoğun olduğu yerlere konuldu.
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, “Can Dostlar Üşümesin” projesi kapsamında yapılan 25 kulübe, sokak hayvanlarının yoğun olduğu yerlere konuldu.Belediye Başkanı Ömer Tarhan, yaptığı açıklamada, kedilerin özellikle kış aylarını rahat geçirebilmeleri amacıyla park, meydan ve site bahçelerine kedi evi yerleştirdiklerini belirtti.
Sokak hayvanlarının kış aylarında soğuk ve yağışlı havalardan etkilenmemesi için çalıştıklarını ifade eden Tarhan, yerleştirilen 25 kulübeye mama ve su da bırakıldığını kaydetti.Tarhan, kedi evine vatandaşların da mama bırakarak destekte bulanabileceğini dile getirdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu