“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

BAŞKAN TARHAN “ KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”
    • 9 Kasım 2022 - 07:58:33

BAŞKAN TARHAN “ KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, sosyal belediyeciliği üretken belediyecilik anlayışıyla birleştiriyor kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyoruz dedi.
Evde Yaşlı Bakım hizmetleri kapsamında yaklaşık 760 yaşlı, hasta ve engelli vatandaşlarımızın sağlıktan, kişisel bakıma, ev temizliğinden psikolojik desteğe kadar bir çok alanda hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Tarhan, Kadirli Belediyesi’nin hasta yaşlı, engelli ve kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ettiğini söyledi.
Havaların soğumasıyla birlikte Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Yaşlı, Hasta ve engelli vatandaşlarımızın evlerinin temizliği yapılarak Sobalarının kurularak Kış aylarına hazırladığını belirten Başkan Tarhan, sobasını kuramayacak durumda olan vatandaşlarımızın evlerinin önce temizliğini yapıp halılarını seriyor, sobasını kuruyoruz dedi.
Sosyal Belediyeciliği Üretken Belediyecilik anlayışıyla birleştiriyor ve halkımıza bu doğrultuda hizmet veriyoruz diyen Başkan Tarhan “ Malum havalar soğumaya başladı. Havalar soğuyunca Yaşlı, Hasta ve Engellilerimizin soba telaşı başladı. Tamda bu tatlı telaşta ekiplerimiz hemen devreye girerek vatandaşlarımızın evlerinin temizliğini yapıp, sobalarını kurup kış aylarına hazır hale getiriyor. Sadece soba kurmakla kalmıyor yakacak desteğini de hemen ulaştırıyoruz. Kadirli Belediyesi Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edecek. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin Yaşlı ve Kimsesizlerimizin evlerini kışa hazırlama çalışmaları devam edecek. Ayrıca Belediyemizde kayıtlı bulunan 760 hasta ve yaşlımızın sağlık, kişisel bakım, ev temizliği, gıda ve psikolojik desteklerinin yapılmasına devam edilecek” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz