‘’ATMACALAR’’dan örnek davranış..
Kadirli’de gönüllü üyelerin biraraya gelmesiyle kurulan “ATMACALAR” Uyuşturucu Maddeler ile Mücadele Derneği örnek bir çalışmaya imza attı.
Dernek Başkanı Emin GÜNEY, uyuşturucuyla mücadele kapsamında kararlılıkla çalışmalar yapacaklarını belrterek, her ay belirledikleri bir mahallede ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi desteğinde bulunacaklarını söyledi..
“Uyuşturucu KANAYAN YARAMIZDIR” diyerek memleketimizin geleceği için her bir bireyi bu konuda duyarlı olmaya ve destekçi olmaya davet eden GÜNEY, “Sorunlar paylaştıkça çözülür. Ülkemizin geleceği için birlik ve beraberlik içinde derneğimiz üyelerinin katkılarıyla önemli projelere imza atacağız. Her ay bir mahallemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi desteğinde bulunacağız. Destek olan herkese teşekkür ederiz..” dedi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)