Genç kadın, canım dut ve karpuz istedi dedi Kadirli Kaymakamlığı vefa destek grubu ve gönüllüler harekete geçti.Bu duygu yüklü olay Kadirli ilçesinde yaşandı. Grup üyeleri ve gönüllüler markette bulamayınca bir köye giderek dut ağacı buldu.Doğal meyveli dutlar toplanıp marketten de karpuz alınınca verilen adresin yolu tutuldu.
Zil çalınınca kapıyı açan hamile kadın karşısında ellerinde dut ve karpuz bulunan vefa sosyal destek grubunu görünce şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemedi.
Vefa sosyal destek grubu üyelerine teşekkür eden genç kadın jest olarak da gül suyu ikram etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)