AFAD gönüllülerine eğitim veriliyor
Osmaniye Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) görevlilerince Düziçi’nde AFAD gönüllülerine eğitim verilmeye başlandı AFAD Osmaniye İl Müdürü Serhat Bulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, AFAD gönüllerine yönelik psikososyal destek, AFAD farkındalık, arama kurtarma, ve ilk yardım eğitim…Osmaniye Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) görevlilerince Düziçi’nde AFAD gönüllülerine eğitim verilmeye başlandıAFAD Osmaniye İl Müdürü Serhat Bulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, AFAD gönüllerine yönelik psikososyal destek, AFAD farkındalık, arama kurtarma, ve ilk yardım eğitim verileceğini ve her bir gönüllüyü AFAD destek görevlisi yapmayı planladıklarını söyledi.
Bulut, eğitim kapsamında Osmaniye merkezde 120, Kadirli’de 78 ve Düziçi’nde 22 kişiye eğitim vermeyi hedeflediklerini ifade etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)