ZİRAAT ODASI BAŞKANI “HANİFİ İSPİR” GÜVEN TAZELEDİ
Kadirli Ziraat Odası’nda düzenlenen kongrede mevcut başkan Hanifi İspir, seçime katılan delegelerin tamamının desteğini alarak yeniden Kadirli Ziraat Odası başkanlığına seçildi.
Başkan İspir, kongre sonunda “Seçime katılımınızdan dolayı delegelerimize ve üyelerimize içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum. Tarımda üreten bir toplum, yenilikler ve çiftçimizin geleceği için çalışacağız.” dedi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)