UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ZABITA EKİPLERİ UNLU MAMULLER DE DENETİM YAPTI
    • 1 Ağustos 2023 - 07:42:17

ZABITA EKİPLERİ UNLU MAMULLER DE DENETİM YAPTI

Kadirli Belediyesi Zabıta Ekipleri Unlu Mamuller İşletmelerinde Hijyen Denetimlerini Sürdürüyor. Kadirli belediyesi bağlı Zabıta müdürlüğü ekipleri, kentte faaliyet gösteren unlu mamulleri işletmelerine hijyen denetimlerini sürdürüyor. Ekipler, denetimlerde işletmelerin gıda üretim ve satış yerlerinde hijyen koşullarının uygunluğunu kontrol ediyor.
Denetimlerde, işletmelerin üretim ve satış yerlerinin temizliği, kullanılan malzemelerin temizliği ve hijyen kurallarına uygunluğu, ürünlerin son tüketim tarihleri ve depolama koşulları kontrol ediliyor. Denetimlerde, hijyen kurallarına uymayan işletmelere uyarılarda bulunuluyor ve gerekli hallerde cezai işlemler uygulanıyor. Kadirli Belediyesinden yapılan açıklamada, denetimlerin halk sağlığını korumak amacıyla rutin olarak devam edeceğini belirterek, “Unlu mamulleri işletmeleri, halkımızın sağlığı için önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle işletmelerin hijyen koşullarının uygunluğunu kontrol etmek için denetimlerimizi sürdürüyoruz. Halkımızın sağlıklı ve güvenilir gıda tüketebilmesi için bu denetimler çok önemlidir” ifadeleri kullanıldı.
Zabıta ekipleri, denetimlerin ardından işletmelere hijyen kurallarına uymaları konusunda da bilgilendirmelerde bulunuyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz