Kadirli İlçe Emniyet müdürlüğü bünyesinde oluşturulan iki motosikletli yunus ekibi, asayiş olaylarına en hızlı şekilde müdahale edebilmek, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak üzere hizmet vermeye başladı.
İlçe emniyet müdürlüğü bahçesinde yapılan törene, Kaymakam Ahmet Arık, Belediye Başkanı vekili Eyyüp Çıracı, Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Kılıç, İl Genel Meclis üyesi Dr. Mustafa Gürlek, Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya katıldı..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu