“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

YOL AĞI KÖYLÜLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
    • 25 Ekim 2020 - 20:56:20

Kadirli ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 45 köye, toplam 100 bin metrekare kilit parke ve 50 bin metre kare de Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol yapımı çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
KÖYDES Projesi yatırımları kapsamında yapılan çalışmalar Köylülerin yüzünü güldürüyor.
Kadirli Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihaleleri yapılan ve son hızla yapımına devam edilen yol çalışmalarının yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor.
Daha önce Köy ziyaretlerinde vatandaşların yollarının yapılması yönünde şikayetleri not alan Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu,düğmeye basarak Ankara’dan ayırdığı kaynak sayesinde kullanılamaz ve bozuk hale gelen yollar artık modern hale geliyor.
Durmuşoğlu geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Köylerde yaşayan çok değerli vatandaşlarımız hizmetin en iyisine ve en güzeline layıktır. Bizlerin tek amacı kırsalda yaşayan hemşehrilerimizin tüm hizmetlerden faydalanması ve en büyük sıkıntılarından biri olan yol ağının daha modern,daha güvenilir hale getirilerek yol konforunu artırmaktır demişti.
Yol yapım çalışmalarını yakından izleyen ve yollarına kavuşan köylüler,çok şükür sıkıntılarımızdan, toz ve çamurdan kurtulduk.Nihayet yol özlemimiz sona erdi.Artık daha güvenli ve konforlu bir şekilde araçlarımızla gidip geliyoruz.
En önemli sorunlarımızın başında yer alan ulaşım probleminden bizleri kurtaran başta saygıdeğer Milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu başta olmak üzere Milletvekilimiz İsmail Kaya’ya,İlçe Kaymakamımız sayın Ahmet Arık’a,Hizmet Götürme Birliğinde görev alan İl Genel Meclis üyelerimiz Dr.Mustafa Gürlek’e,Avukat Harun Özdemir ve emeği geçenlerden Allah razı olsun dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz