Kadirli İstiklal İlkokulundan uzun yıllar önce mezun olan bir iş insanı, dün havanın yağışlı olması nedeniyle öğlen arasında tüm öğrencilere ekmek arası helva dağıttı.
Kutularından açılan helvalar okuldaki hizmetliler tarafından özenle paketlendi.Ardından ise okulda bulunan yaklaşık 350 öğrenciye sınıflarında tek tek dağıtıldı.
Daha önceleri de ilçede bir çok okula maddi ve manevi desteklerde bulunan iş insanı, veli ve öğrencilerin de takdirine mazhar oldu.
Okul Müdürü Mustafa Demirci,Okulumuzdan mezun olan kıymetli bir kardeşimizin yağmurlu bir günde öğrencilerimize yapmış olduğu bu güzel ikramdan dolayı kendisine teşekkür eder Rabbim hayırlı kabul eylesin
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)