“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Yeniden Refah Partisi “Adem Demir” dedi
    • 17 Ocak 2024 - 08:20:28

Yeniden Refah Partisi “Adem Demir” dedi

Yeniden Refah Partisi’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için Osmaniye Belediye Başkan Adayının Adem Demir olduğu açıklandı.
İl Başkanı Adem Cingöz, yaptığı açıklamada, partilerinden Adem Demir ve Esabil Arabacı’nın belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu belirtti.
Yeniden Refah Partisi Genel Merkezinin yaptığı geniş kapsamlı araştırma ve çalışmalarının neticelendiğini ifade eden Cingöz, “Partimizin genel merkezi ülke genelinde belediye başkanı adaylarını büyük bir titizlikle belirliyor. Bu anlamda kentimizde de iki aday adayından Adem Demir, Osmaniye Belediye Başkanı adayı olarak belirlenmiştir. Kentimize hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçten sonra 31 Mart seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Kent merkezi ve diğer ilçe, belde adaylarımızla yeniden refah belediyeciliği için var gücümüzle sahada olacağız. Şehrimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Cingöz, kentte daha önce de Bahçe Belediye Başkan Adayı olarak Erol Aktaş’ı, Ellek Belde Belediye Başkanı Adayı olarak Kamil Gökçe’yi, Kadirli Belediye Başkan Adayı olarak Mahmut Bozdoğan’ı ve Hasanbeyli Belediye Başkan Adayı olarak da Yakup Savu’yu belediye başkan adayı olarak belirlemişti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz