Yeni mahalle’de MHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mahalle toplantısı miting havasında geçti.
Açık hava mahalle Toplantısına Belediye Başkanı Ömer Tarhan, MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hakan Hakkoymaz, MHP Kadirli İlçe Başkanı Severtürk Demirci, Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Alıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Cezmi Yavuz, KAÇEP Başkanı Berra Kocaman, Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Büyükakçalı, Milletvekili aday adayları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)