“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

İŞGALLER ÜZERİNE-21

İŞGALLER ÜZERİNE-21

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

SUMBAS’DA  239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

SUMBAS’DA 239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

YALVAÇ URAL KADİRLİ’DE
    • 15 Kasım 2019 - 07:31:29

Çocuk Edebiyatı yazarı ve gazeteci Yalvaç Ural, Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ın daveti üzerin Kadirli’ye geldi.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret eden Yalvaç Ural, daha sonra Okullarda düzenleyeceği İmza günü için Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık’ı ziyaret ederek bilgi verdi.
Merkez Ortaokulu ve Şehit Harun Saltalı Ortaokulunda düzenlenen imza gününe Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Merkez Ortaokulu Müdürü Hasan Çiftçi, Harun Saltalı Ortaokulu Müdürü AhmetKanat ile Yazar Yalvaç Ural katıldı.
Sosyal ve Kültürel anlamda önemli işlere imza attıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, bizlerin davetini kırmayarak Kadirli’mize gelen Yalvaç Ural’a teşekkür ediyorum diyerek şunları kaydetti;
“ Belediyemizin asli görevlerinin yanında Sosyal ve kültürel anlamada da aktif olması için çalışıyoruz. Çocuklarımızı tiyatro ve şenliklerle buluşturuyoruz. Bugünde Çocuk Edebiyatı alanında büyük eserler kazandırmış Yalvaç Ural’la çocuklarımızı buluşturarak imza günü düzenledik”
Kadirli’de olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Yazar Yalvaç Ural ise öğrencilerle sohbet edip karşılıklı muhabbet edip kitapları imzalayarak çocuklara hediye etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz