YAKLAŞAN YILBAŞI NEDENİYLE GIDA DENETİMLERİ ARTIRILDI
Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yaklaşan yılbaşı nedeniyle tüketimi artması beklenen alkollü/alkolsüz içecekler, kuruyemiş, kanatlı eti, pasta ve benzeri ürünlerin denetimine ağırlık verildi.
Bu kapsamda İl Müdürü Erdem KOLABAŞ, Gıda ve Yem Şube Müdürü Murat KARALAR ile Gıda Kontrol Görevlilerince ilimizde faaliyet gösteren işletmelere denetim gerçekleştirildi. Denetimi yapılan işletmelerin genel hijyen durumları, çalışanların hijyeni ve gerekli mevzuata uygunlukları kontrol edildi.
Yapılan açıklamada,tüketicilerimizin güvenli ve sağlıklı gıdaya gönül rahatlığıyla ulaşması için gerekli her türlü tedbirler Müdürlüğümüz tarafından alınmaktadır. Vatandaşlarımız olumsuz bir durumla karşılaşmaları halinde ALO 174 Gıda Hattını arayabilirler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)