Kadirli’de Vega Danışmanlık Merkezinde kayıtlar devam ediyor.
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi Kircaali Caddesi Anavarza Sağlık Meslek Lisesi karşısında Hilal Akdağ tarafından açılan içerisinde Fen Laboratuarının da bulunduğu Vega Danışmanlık Merkezi yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Veka Danışmanlık Merkezi Sahibi Hilal Akdağ “Zamanı iyi kullanabilen, tablo ve grafikleri iyi analiz edebilen, hızlı ve pratik olan, verilenler ile seçenekleri ilişkilendirebilen, okuduğunu anlayabilen, çıkarım yapabilen, ezberden uzaklaşabilen siz kıymetli öğrencileri yetiştirmek için hazırız. Sınıflarımızda Sosyal Mesafeli 2’li ve 4’lü guruplar Şeklinde eğitimlerimiz başlamıştır. Şimdi “Gelecek için Vega” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)