Vatandaşlar Traktör Römorkunda Serinliyor
Düziçi ilçesinde sıcaktan bunalan vatandaşlar, havuza çevirdikleri traktör römorku içinde serinledi.
Düziçi ilçesi Farsak köyünde yaşayan Bilal Mülayim, aşırı sıcaklara karşı ilginç bir çözüm buldu. Boş olan traktör römorkuna branda seren Mülayim, içini su doldurarak havuza çevirdi. Havaların aşırı sıcak olmasından dolayı böyle bir çözüm bulduğunu söyleyen Bilal Mülayim, “Havaların sıcak olmasından dolayı ve piknik alanlarından bulunan akarsularımızın temiz olmamasından dolayı serinlemek amacıyla römorkumuzun içine brandamızı çektik, içini su ile doldurduk. Mahalle sakinlerimizle birlikte burada suya girerek serinlemeye çalışıyoruz” dedi.
Römork içerisinde yüzen çocuklar ise, “Havaların sıcak olmasından dolayı römorkun içini su ile doldurduk. Burada hem serinleyip hem de eğleniyoruz” dediler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)