İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Vali Yılmaz’dan Gazeteciler Günü Mesajı
    • 10 Ocak 2023 - 07:41:26

Milletimizin ortak sesi olmalarının ötesinde, kamuoyunun vicdanını da temsil eden tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyorum.

 

Özellikle kamuoyunun doğru ve zamanında bilgilendirilmesinde basın mensuplarına çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu kapsamda, ülkemiz ve ilimizdeki gelişmelerin doğru şekilde aktarılıp yorumlanması ve milletimizin bilgilendirilmesinde yerel gazetelerin de etkin bir rolü bulunmaktadır.İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetim arasında köprü vazifesi gören basın mensuplarımız; bu yönüyle milletimizin duygularına tercüman olmaktadırlar.

 

Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla basın camiası; Osmaniye’mizde yürütmekte olduğumuz çalışma ve projelerin paylaşılmasında, ihtiyaç ve taleplerin aktarılmasında etkin bir mekanizma görevi üstlenmiştir. Milletimizin adeta gören gözü, işiten kulağı olan gazetecilerimizin fedakârlıkları ve gayretleri de takdire şayandır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, meslek ahlakı ve bilinci içinde çalışan tüm gazetecilerimizi tebrik ediyor; hayatlarını kaybeden basın çalışanlarımızı rahmetle anıyorum.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Basın ulusun ortak sesidir.” ilkesiyle hareket eden, zaman ve mekân fark etmeksizin sorumluluk bilinciyle görevlerini yerine getiren tüm fedakâr ve değerli basın çalışanlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz