VALİ YILMAZ, VATANDAŞLAR’LA ÇADIRDA İFTAR YAPTI
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Belediyesi tarafından Devlet Bahçeli Meydanına kurulan İftar Çadırında vatandaşlarımızla iftarda bir araya geldi. İftar Programına Belediye Başkanı Kadir Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Hulusi Akkuş ve Hacer Burcu Yüceer ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.
İftar Programı Kur’an-ı Kerim okunması ile başladı. Daha sonra okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından dua okundu.
Programda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Çok kıymetli hemşehrilerim, Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Daha nice güzel Ramazanlara, Bayramlara hep birlikte, Allah kavuşmayı nasip etsin. Birliğimiz, dirliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Nice güzel günlerde bir arada olmak dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)