Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

VALİ YILMAZ, ŞEHİT YASEMİN TEKİN ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ
    • 19 Şubat 2024 - 08:32:22

VALİ YILMAZ, ŞEHİT YASEMİN TEKİN ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu’nu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Okul Müdürü Halil Avcı, Okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından karşılanan Vali Yılmaz, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, sohbet etti.

Öğrencilerin hatırlarını soran Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilerle sohbeti sırasında, “Bu dönemde hedefinizi doğru koyarsanız, eğer iyi çalışırsanız kesinlikle kazanırsınız. Bu dönem sizin geleceğinize en etkili, en verimli yatırım yapacağınız dönem. O yatırımın adı da çalışmak, bol bol kitap okumak. Disiplinli bir şekilde bu döneminizi iyi geçirirseniz, hayatınız boyunca hep başarılı olursunuz. Eğer bu dönemde iyi bir okul kazanırsanız, üniversiteye girişte de çok rahat edersiniz. Çünkü iyi bir eğitim almış olacaksınız.”diye konuştu. Vali Yılmaz, “Türkiye Yüzyılı Türkün Yüzyılı diyoruz. Bu yüzyılın Türkiye Yüzyılı olması için Türklerin çok iyi çalışması gerekiyor. Biz dünyada çok başarılı olursak, bunu atalarımız yapmış biz de yapabiliriz, eğer bunu gerçekleştirirsek, dünya Türkçeyi öğrenmek zorunda kalır. Gelecek de sizlerin elinizde, Ülkenin ileriye götürülmesi de, Milletin istikbali de gençliktedir.”dedi.

Daha sonra bir başka sınıfı ziyaret eden Vali Yılmaz, “Sizler başarılı olursanız, gelecekte başarılı oluruz. Gelecek her neslin, bir önceki nesilden daha başarılı olması lazım. Sizleri çok seviyoruz çünkü sizler bizim istikbalimiz, her şeyimizsiniz. İyi ki varsınız, başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyaretinin son bölümünde okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Yılmaz, öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti. Vali Yılmaz ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “En büyük sanatçılar öğretmenlerdir. Çünkü geleceği onlar inşa ediyor. Bu sanatın en önemli gücü sevgidir. Eğer sevgilerini veriyorlarsa başarılı olurlar. Severek yapmak, dersi anlatırken keyifli hale getirmek çok önemli. Gerçekten sorumluluğunuz büyük. Öğretmenin bir davranışı bir çocuğun geleceğini karanlık yapabileceği gibi, büyük bir aydınlığa da istikbale de götürebilir. O kadar etkilidir bir davranış.”dedi. Vali Yılmaz öğretmenlerimize çocuklarımızın geleceği için yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, ziyaretine son verdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz