Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

VALİ YILMAZ, “KADINLAR IŞIK TUTAN HAYAT REHBERİMİZ,
    • 8 Mart 2024 - 08:35:21

Osmaniye Valisi yaptığı açıklamada Karşılıksız sevginin tükenmez kaynağı olan, şefkatini asla üzerimizden esirgemeyen, emekleri, sevgi dolu yürekleri, fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren ve her daim umudumuzu yeşerten kadınlarımızın; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü can-ı gönülden kutluyorum.

Devletimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Ey kahraman Türk kadını, sen omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” demek suretiyle Türk Kadınına birçok Dünya devletinden önce medeni ve siyasi haklarına kavuşturarak, kadınlara verdiği önemi ve değeri göstermiştir.

Bizler de üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle; kadına şiddet meselesi başta olmak üzere mevcut sorunlarla kararlı biçimde mücadeleye devam edeceğimizi, kadınlarımızın hayat şartlarını daha da iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğimizi, kadınlarımızın her alanda varlık göstermeleri hususunda kendilerine destek olacağımızı özellikle vurgulamak istiyorum.

Kıymetli Hemşehrilerim;

Biliyoruz ki, varlığımızı borçlu olduğumuz Türk kadını yiğit, mert ve cesurdur. Bu toprakların vatan kılınması adına eşsiz mücadeleler vermiş, vatan, bayrak ve millet sevdasıyla yetiştirdikleri evlatlarını cepheye göndermekle kalmamış, bu uğurda gerektiğinde düşmana karşı kendileri savaşmışlardır. Türk Kadını, Kurtuluş Savaşı’nın görünmez kahramanlarıdır. Türk kadını fedakâr, sevgi ve şefkat dolu anadır. Türk kadını vatanının istiklali uğruna, göklerde dalgalanan şanlı bayrağımızın aşkıyla mücadele eden, düşmana aman vermeyen; Rahime Hatun’dur, Kara Fatma’dır, Şerife Bacı’dır, Onbaşı Halide Edip’tir. Türk Milletine Atatürk’ü armağan eden Zübeyde Hanım’dır.

Bu duygu ve düşüncelerle, en büyük saygıyı, en büyük selamı, en samimi anmayı hak eden, şehitlerimizin anneleri ve eşleri olmak üzere tüm fedakâr kadınlarımızın; Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz