ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

VALİ YILMAZ KADIN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ
    • 13 Aralık 2023 - 18:28:01

VALİ YILMAZ KADIN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Hasanbeyli Kaymakamı Can Kurt, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun, Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu da yer aldı.

Vali Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’mizi bugün ziyaret ettik. Faaliyete geçti burası, ilk hastamızı aldık, şu anda da tedavi süreci başarıyla devam ediyor. Tedavi süreciyle ilgilenen arkadaşlarımız, yönetimdeki arkadaşlarımız, çalışan ekibimiz çok yakından ilgileniyor. Tedavisi devam eden hastamızla da konuştuk, o da buradan çok memnun. Burası önemli bir Merkez, ilk model, ilk örnek Osmaniye’mizde. Bu mücadelede katkı sağlayacak altyapı ve sosyal imkanları sunulmuş durumda, en iyisini verme gayreti içindeyiz. Bu illetle mücadelede burada çok önemli başarılar yakalayacağımıza inanıyoruz. Bütün kurumlarımız burada mücadele veriyor. Burası Osmaniye’mizin bütün kurumlarımızın sahiplendiği ve başarıya ulaşması için de mücadele ettiği bir yer. Burada çalışan bütün arkadaşlarımızın mücadelesi çok kıymetli. Bu mücadeleyi heyecanla, istekle, gönülden veriyorlar. Burada görev yapan bütün arkadaşlarımızda bu heyecanı gördüğüm için çok mutluyum. İyi ki bu yola çıkmışız. İnşallah buradan çok güzel sonuçlar alarak da ne kadar hayırlı, doğru bir çalışma yaptığımızı yakın zamanda görmeye başlayacağımıza inanıyorum. Bir kez daha Osmaniye’mize, Ülkemize Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’mizin hayırlı olmasını diliyorum. Bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz