VALİ YILMAZ ; GAZİ MEHMET TOPÇU’YU ZİYARET ETTİ
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye’de yaşayan son Kore Gazimiz Mehmet Topçu’yu Kadirli Yoğunoluk Köyündeki evinde ziyaret etti. Ziyarette Kadirli Kaymakamı Yakup Güney de yer aldı. Vali Yılmaz, ziyareti sırasında Gazimize, Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti
Kore Gazimiz Mehmet Topçu ve Ailesi ile bir süre sohbet ederek hatırlarını soran Vali Yılmaz, “Osmaniye’mizde, Yoğunoluk Köyünde son Kore Gazimiz Mehmet Amcamızı bugün ziyarete geldik. Mehmet Amcayı çok iyi gördüm, bizi çok iyi karşıladı. 94 yaşında Gazimiz. Biz kendisini ziyaret etmekten çok mutlu olduk, bir isteği var mı, bir talebi var mı onu almak istedik, elini öpmek istedik. Bizi kabul etti, çok mutlu olduk. Maşallah Mehmet Amca Kore’de savaştaki yılları hatırlıyor, onları anlatıyor. Mehmet Amcamıza, ailesine, çocuklarına çok teşekkür ediyoruz, sağlık diliyoruz. Nice sağlıklı, mutlu yıllar diliyoruz Mehmet Amcamıza. Gazilerimiz, Şehitlerimiz bizim için çok kıymetli. Başımızın tacı. Şanlı, koca çınar bir Gazimiz Mehmet Amcamız. İyi ki var. Ellerinizden öpüyoruz Mehmet Amca.”dedi.
Kore Gazimiz Mehmet Topçu ise ziyaretten çok memnun olduğunu ifade ederek, “Çok mutluyum, çok sevinçliyim. Çok teşekkür ediyorum.”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)