VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI
Şanlı Ay yıldızlı Al Bayrağımız için canlarını ortaya koyup, Hakk’a yürüyen, vatan topraklarını savunarak bizlere Türk Bayrağı altında özgürce yaşama şerefini veren, yardan, anadan ve serden geçerek sayısız destan yazmış kahraman şehitlerimizi “Şehitler Haftası’nda” rahmet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.
Kıymetli Hemşehrilerim; Bu Aziz Milletin evlatları olan bizler de, “Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hüda, etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda” dizelerinde vücut bulan şuurla değerlerimize sahip çıkmalı, bu cennet vatan için çok çalışarak şehitlerimizin aziz hatıralarını yaşatmalı ve emanetlerine gözümüz gibi bakmalıyız.
Bu vesileyle,haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz Aziz Şehitlerimizi minnetle anıyor,ebediyete intikal eden gazilerimize rahmet diliyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı bir ömür temenni ederek, en içten şükranlarımı sunuyor, hepinizi sevgi ve saygılarımla yürekten selamlıyorum.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)