ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 6 ŞUBAT ASRIN FELAKETİNİN YIL DÖNÜMÜ MESAJI
    • 5 Şubat 2024 - 11:21:48

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 6 ŞUBAT ASRIN FELAKETİNİN YIL DÖNÜMÜ MESAJI
Kıymetli Hemşehrilerim:
Bundan bir yıl önce yaşamış olduğumuz; asrın felaketi olarak adlandırılan, büyük bir felaket olan, Osmaniye’miz dahil 11 ili etkisi altına alan Kahramanmaraş merkezli depremler, aziz milletimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak tarihteki yerini almıştır. Aklımıza geldiği her an bizi hüzne boğan, matem oluşturan asrın felaketinde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetmiş on binlerce vatandaşımız yaralanmıştır. Geçtiğimiz süre zarfında yaralarımızı sarsak da ne acılarımız azaldı ne de kaybettiklerimiz unutuldu. Bundan sonra gelecek yıllar da asla unutulmayacaktır.
Bizler bu süreçte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde; vatandaşlarımız için, bakanlığımız, valiliğimiz, belediyemiz, STK’larımız, siyasi partilerimiz, gönüllülerimiz tek vücut haline gelerek ve asrın afetinin oluşturduğu yaraları sarmak için gece gündüz mücadeleler verdik.
Aziz Hemşehrilerim:
Depremin yaralarını hızlı bir şekilde sarmak için, el ele vererek tüm zorlukların üstesinden hep birlikte geldik ve gelmeye devam ediyoruz. Deprem sonrası yapılan ayni ve nakdi yardımlar ile vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması adına her türlü adımlar atarak, depremin akabinde çadır kentlerimiz hızlı bir şekilde kurulmuş ve vatandaşlarımızın tüm temel ihtiyaçları karşılanmıştır. Ayrıca Türkiye’nin en büyük ve en rahat konteyner kenti ilimizde hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca köy evlerimizin ve deprem konutlarımızın yapımları da hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle; böyle bir felaketin şehitler diyarı Osmaniye’mizde ve ülkemizde bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Dr. Erdinç YILMAZ
Vali

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz