İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Vali Coşkun’dan şehit ailelerine ziyaret
    • 7 Mayıs 2019 - 12:54:41

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, Şehit Jandarma Er Abdullah Aydın Emer, Şehit Sözleşmeli Er Onur Deniz, Şehit Topçu Uzman Çavuş Mehmet Şahin ve Şehit Jandarma Er Musa Aytun Doğan’ın ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Şehit aileleri ile bir süre görüşen Vali Coşkun, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bundan daha kıymetli, daha büyük bir fedakârlık yoktur.

Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz bizlere birer emanettir. Devletimiz ve milletimiz, bu kıymetli emanete her zaman sahip çıkmıştır ve bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz, kapımız ve gönlümüz onlara daima açıktır. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. “dedi. Şehit aileleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve eşine nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz