OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

UNUTKAN “HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDA OSMANİYE’LİLERİN EMRİNDE OLACAĞIM”
    • 21 Mart 2023 - 21:01:41

UNUTKAN “HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDA OSMANİYE’LİLERİN EMRİNDE OLACAĞIM”
MHP Osmaniye Milletvekili Aday Adayı Murat Unutkan Cumhur ittifakı ve MHP’nin başarısı için var gücüyle çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
Osmaniye ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren MHP Milletvekili aday adayı Murat Unutkan ilgi ve alaka ile karşılanıyor.
14 Mayıs 2023 Milletvekili seçimleri Aday Adaylığımızı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimize resmi olarak yapmış bulunmaktayım diyen Unutkan, Derdimiz milletimiz, derdimiz devletimiz, derdimiz vatanın bölünmez bütünlüğüdür.Cumhuriyetimizin 100. Yılında sizlerle beraber büyük Türkiye Cumhuriyeti’ne hizmet vermekten büyük onur duyacağım. Malumunuz üzere yüz yılın felaketini yaşadık. Yaralarımızı birlikte saracağımıza olan inancım tamdır. Ülkemizin ve memleketimizin içinde bulunduğu yüzyılın afeti deprem felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum”” ifadelerini kullandı.
HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDA OLACAĞIM
Ya bismillah diyerek çıktığımız bu yolda her zaman milletimizin yanında ve emrinde olacaĝım diyen Unutkan “MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde Kutlu yürüyüşümüzün devletimize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum”dedi.
Çalışmalarını tüm ilçelerde sürdüren Unutkan sıkmadık el girmedik ev bırakmayacağız diyerek tüm hemşehrilerimizin desteğine talip olduğunu söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz