SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ÜNİVERSİTEYE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE TEST KİTABI DAĞITILDI
    • 18 Mayıs 2020 - 07:25:56


Kadirli’de üniversite sınavına girecek öğrencilere 3’lü test kitapçığı dağıtıldı.
Kadirli Belediyesi tarafından ilçede sınava girecek olan yaklaşık 2500 üniversite sınavına hazırlanan adaylara ücretsiz Alan Yeterlilik Testi (AYT) kitapları dağıtıldı.
Uzun Çarşı, eski ve yeni belediye hizmet binası önünde kurulan kitap dağıtım stantlarını ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Alan Yeterlilik Testinden oluşan her bir adaya 2 kitapçık verildiğini belirterek şunları kaydetti;
“ Zor süreçten geçtiğimiz şu günlerde 15-20 yaş arası gençlerimizin sokağa çıkma iznine denk getirerek Üniversite sınavına girecek olan 2500 adaya 2’şer kitapçık dağıttık. Her bir adaya bir birinden farklı ÖSYM sistemine uygun 2 test kitabı vererek onların kendilerini deneme imkanı sağladık. Test kitabı alamayan gençlerimiz belediye binalarımızdan alabilirler. İnşallah gençlerimiz başarılı olurlar” dedi.
Öğrenciler ise sınav öncesi test kitabı desteğinde bulunan Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a moral vererek test kitabı dağıttığı için teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz