SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ÜNAL EKMEK FIRINI 2 HİZMETE GİRDİ
    • 20 Ocak 2020 - 08:12:43

Kadirli’nin köklü Fırıncılar’ından Sabri Över’in oğlu Şahin Över’in sahibi olduğu Ünal Ekmek Fırını 2 görkemli bir açılışla hizmete girdi.
Yeni Mahalle Abdulvahap Kocaman Caddesinde Pazartesi Pazarı civarında hizmete giren Ünal Ekmek Fırının açışına Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, CHP İlçe Başkanı Mehmet Döğüşçü, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel ile birlikte kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Hizmete giren Ünal Ekmek Fırınının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum diyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, bereketli bol kazançlar dileyerek iş yeri sahibi Şahin Över’i tebrik etti.
Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyorum diyen Ünal Ekmek Fırını sahibi Şahin Över “Kalite ve güvenin adresi olmaya devam edecek olan Fırınımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ünal ekmek fırını olarak kaliteden ödün vermeden hizmet edeceğiz. Fırıncılık sektöründe kalite ile büyümeye Kadirlimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımıza, İlçe başkanlarımıza ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz