ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “İLK CAN, İLK KAN RUHİ KILIÇKIRAN” FUTBOL TURNUVASI..
Ülkü Ocakları Kadirli İlçe Başkanlığı Ortaöğretim Birimi tarafından “İlk Can, İlk Kan RUHİ KILIÇKIRAN” anısına Liseler arası ödüllü Futbol Turnuvası düzenlendi.
Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Alıcı, turnuvaya katılan takımlara başarılar dileklerini ileterek, “Şehitler Kervanının Yolbaşçısı İlk kanımız, ilk canımız, Ülkücü Şehitimiz Ruhi Kılıçkıran Ağbeyimiz Adına düzenlediğimiz turnuvaya okullarımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu etti. Turnuvadaki mücadele, sahada dostluğun ve rekabetin muazzam bir buluşmasıydı. Daha nice başarılar ve birlikte geçirilen keyifli anlar için düzenlediğimiz Futbol Turnuvası’nın gelecek yıllarda da gelişerek devam etmesini temenni ediyoruz. Katılan takımlarımıza başarılar diliyor, Ülkü Ocakları Ortaöğretim birimimizi tebrik ediyorum. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.
Alıcı, turnuva sonunda takımlara ve sporculara çeşitli hediyeler verileceğini kaydetti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)