ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI AKGÖLLÜ GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
    • 13 Ocak 2022 - 07:54:02

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI AKGÖLLÜ GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayı basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Yaptıkları sosyal etkinlik ve projelerle ilçe kamuoyunun takdirini kazanan, Üniversite,Yüksek okul ve Ortaöğretim kurumları başta olmak üzere toplum bazında da Milli ve Manevi değerleri ön planda tutarak bir çok projeyi hayata geçiren Kadirli Ülkü Ocakları, Gazeteciler gününü unutmadı.
Osmaniye Yolu üzerindeki restaurantta, ülkü ocakları yönetim kurulu üyeleriyle yerel ve ulusal basın temsilcilerini ağırlayan Başkan Akgöllü, yaptığı konuşmada, mesleklerini icra eden gazetecilerin Türk Milleti’nin sesi olduğunu söyledi.
Başkan Akgöllü, Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiği bugünlerde gazetecilik mesleğinin de önemli olduğuna belirterek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır.’ Yine Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi ‘Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur.’ Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın ‘Biz ilkeli, tarafsız ve Türk Milletinin çıkarlarını gözeten her basın mensubunun yanındayız. Yaşadığı zorluklar bizim de zorluklarımız, yaşadığı sıkıntılar bizim de sıkıntılarımızdır.’ Sözleriyle bu anlamlı günde basın şehitlerimizi yad ediyor, Kadirli’mizin değerli gazetecileri olmak üzere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Yerel ve Ulusal basında görev yapan gazeteciler, Kadirli üzerine sohbet şeklinde geçen toplantı sonunda, kendilerini misafir eden Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileklerini ilettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz