Türkiye Oryantiring Şampiyonası Şehitleri Anma 2. Kademe Yarışları sona erdi
Osmaniye’de düzenlenen Türkiye Oryantiring Şampiyonası Şehitleri Anma 2. Kademe Yarışları tamamlandı.Merkeze bağlı Kumarlı ve Karacalar köyü arasındaki ormanlık alanda 21 Ocak’ta başlayan yarışlara 42 ilden 1185 sporcu katıldı.Alanda 32 kategoride düzenlenen organizasyonda dereceye giren sporculara madalya verildi.
Vali Erdinç Yılmaz, ödül törenindeki konuşmasında, şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını söyledi.Osmaniye’nin, her yıl organizasyona ev sahipliği yapması için destek verileceğini belirten Yılmaz, dereceye giren katılımcıları tebrik etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)