“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Türk Kızılay’ın gönüllü kuaförlerinden kırsaldaki çocuklara saç bakımı sürprizi
    • 10 Ekim 2022 - 08:05:29

Türk Kızılay’ın gönüllü kuaförlerinden kırsaldaki çocuklara saç bakımı sürprizi

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Türk Kızılay’ın gönüllü kuaförleri, kırsaldaki okullarda eğitim gören öğrencilerin saçlarını kesip çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Türk Kızılay Kadirli Şubesi, özellikle köylerde berber bulmakta güçlük çeken çocuklar için “Tıraşımla mutlu oluyorum” sloganıyla proje başlattı.

Çalışma kapsamında gönüllü kuaförlerden oluşan ekipler, köy okullarına sürpriz ziyaretler düzenledi.

Tıraş olmak isteyen öğrencilerin saçını kesip, diledikleri gibi şekillendiren ve saç bakımı yapan berberler, çocuklara çanta ve kırtasiye malzemeleri hediye etti.

– Proje yıl boyunca devam edecek

Türk Kızılay Kadirli Şube Başkanı Zafer Biçer, AA muhabirine, köy okullarında eğitim gören öğrencilerin berberlere ulaşmakta zorlandığını söyledi.

Projeyi, Kadirli’nin yanı sıra Sumbas ilçesinde de sürdüreceklerini anlatan Biçer, “Onların mutluluğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. Kampanyamız yıl boyunca çeşitli köy okullarında devam edecek.” dedi.

Ekiplerin ziyaret ettiği İlbistanlı İlkokulunun müdürü Mustafa Kocaoğlu da çalışmanın önemli bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirterek Türk Kızılay’a teşekkür etti.

– “Beni çok güzel tıraş ettiler, yakışıklı oldum”

Öğrencilerden Fatma Yaren, saçını kestirmek için sıranın kendisine gelmesini sabırsızlıkla beklediğini, saçının yeni halini çok sevdiğini dile getirdi.

Ahmet Can da daha önce tıraş olmak için kent merkezine gitmek zorunda kaldığını ifade ederek, “Beni çok güzel tıraş ettiler, yakışıklı oldum. Kızılay’dan gelen ablalara ve ağabeylere çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz