![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2019/02/kili-748x348-300x140.jpg)
Osmaniye’de Müftülük Vaizi Bestami Aksu tarafından 1943’lü yıllarda kurulan ve uzun yıllar kapalı kaldıktan sonra İsmet İpek başkanlığında 2006 yılında yeniden açılarak hizmet vermeye başlayan Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi’nde yapılan seçimler sonunda Şube Başkanı Mehmet Meke oldu. Olağan Genel Kurul Toplantısı, şube binasının fiziksel yetersizliği nedeniyle Alibeyli Mahallesi Palalı Süleyman Caddesi üzerindeki İl Müftülüğü Konferans Salonunda yapıldı. Kongrenin divan başkanlığını Mücahit Çelik, divan üyeliklerini ise Süleyman Mazı ve Ebubekir Yılmaz yaptı. 2010 yılında değiştirilen Kızılay tüzüğüne göre Üyelerin en fazla 3 dönem Şube Yönetim Kuruluna seçilebileceği hükmü gereğince mevcut Başkan İsmet İpek aday olmazken, tek liste ile gidilen kongrede Mehmet Meke Şube başkanı seçildi. Mehmet Meke başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu; Süleyman Kaplam, Ahmet Kalem, Halil Oral, Bekir Cinkara, Yasin Demir, Fevzi Çınkır,Durdu Mehmet Çelik ve Engin Çağlar.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)