UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türk Kızılay Osmaniye Şubesinden İhtiyaç Sahibi 5000 Öğrenciye Giyecek Yardımı
    • 23 Kasım 2021 - 08:19:02

Türk Kızılay Osmaniye Şubesi tarafından hayırseverlerin destekleri ile hazırlanan kıyafetler, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere, Kızılay Kulübü üyesi öğrencilere teslim edildi. Türk Kızılay Osmaniye Şubesi Kızılay Butiğinde gerçekleştirilen programda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Kaynar, Türk Kızılay Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllüler de yer aldı.

Programın başında Türk Kızılay Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Durdu Mehmet Çelik, Vali Yılmaz’a bilgi verdi. İlimizdeki okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilerin belirlendiğini belirten Durdu Mehmet Çelik, içinde ilkokul, ortaokul ve liselerin bulunduğu 25 okuldaki 5000 öğrenciye, içlerinde bot, mont, kazak, pantolon gibi giyim ürünleri olmak üzere 15. 000 parça kıyafet hazırlandığını ifade ederek, Kızılay Kulübü üyesi öğrencilere, okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere bu kıyafetlerin teslim edileceğini kaydetti.

Aldığı bilgilerin ardından Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kızılay Kulübü üyesi öğrencilere kıyafetleri teslim ettiler. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Kızılay’a ve hayırseverlerimize bu hayırlı hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Evlatlarımıza hayırlı olsun. “dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz