Kadirli Türk Eğitim-Sen temsilcisi Halim Hallaç, Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı için Müdür Yılmaz Kırpık’a üstün başarılar diledi.
Hallaç,sendika olarak tüm okullara ulaşarak çok değerli Eğitimcilerimizin görüşlerini, sıkıntılarını, problemlerini dinleyerek başarı yolunda istişareler yapıp Ülkemizin Eğitimi için, geleceğimiz için gerekli adımları atmamız gerekiyor. İnşallah Eğitim ve Öğretim açısından ilçede daha da güzel günlere el birliği ile ulaşacağız dedi.
Hallaç,Sayın Müdürümüzü öncesinden tanıyoruz,ilçede ve ilde önemli başarılara imza attı.Bahçeşehir kolejine bir farkındalık getireceğine yürekten inanıyoruz diyerek çalışmalarında üstün başarılar diledi.
Bahçeşehir Kolejine yönetici olarak geldiği ilk günden bugüne yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Kırpık’da, sendika yöneticilerinin ziyareti bizim için çok önemli.ziyaret sayesinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz.ve aynı zamanda çok faydalı görüşler ortaya çıkıyor diyerek, Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)