Geçtiğimiz Perşembe günü Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye il Temsilciliğinden AFAD’a ziyaret gerçekleştirildi.
TÜGVA Osmaniye İl Temsilcisi Av.Talha Akif Gürbüz öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarete , TÜGVA Başkan Yardımcıları ve TÜGVA’lı gençler katıldı.
Programda konuşan TÜGVA il Temsilcisi Av.Talha Akif Gürbüz; “Elazığ Depremini Osmaniyemizden üzülerek takip ettik, hayatını kaybedenlere başsağlığı ve mağdur olan vatandaşlarımıza da sabırlar diliyoruz. Bu kapsam da bizler de TÜGVA gençliği olarak , Afetlerde öncülük yapan, hayat kurtaran AFAD’ı ziyaret ederek ne zaman nerede ihtiyaç duyulursa yanlarında olduğumuzu belirttik.” dedi.
Programda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AFAD İl Müdürü Serhat Bulut ise: “Bizler AFAD olarak her daim Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile beraber olmaya hazırız , ülke olarak afetlere hazır olmayı bilmemiz gerekiyor. Yardımlaşma hassasiyetinde olan gençlerimizi yanımızda görmek bizleri çok memnun etti.” dedi.
Ayrıca ziyaret kapsamında TÜGVA’lı gençlere 2 saatlik Deprem ve Afet Bilinci eğitimi verildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)