İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

TÜGVA Osmaniye İl Başkanı Gürbüz, güven tazeledi
    • 8 Ağustos 2019 - 07:59:26

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Osmaniye İl Temsilciliği 2’nci Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Av. Talha Akif Gürbüz, yeniden seçildi. TÜGVA Osmaniye Vakıf binası konferans salonunda gerçekleştirilen kongreye, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Faruk Duruş ve TÜGVA Bölge Sorumlusu Abdülhamit Balta’da katılım gösterdi. Tek liste ile gidilen seçimlerde, mevcut başkan Av. Talha Akif Gürbüz ve ekibi yeniden göreve getirildi. Başkan Talha Akif Gürbüz konuşmasında, “Bizler Türkiye’nin ve İslam Coğrafyasının 10 yıl, 50 yıl ve 100 yıl sonrasının inşası için mücadele veren bir vakıfız. Böyle bir davada bizi nefer kılan Rabbimize hamd olsun. 3 yıldır bu mücadelede yanımda olan, destek olan yol arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Faruk Duruş ise hızla büyüyen bir vakıf olduklarını ve her geçen gün adım adım gençliğe hizmet etmeye devam ettiklerini belirterek, “3 yıldır da Talha Akif başkanımızla Osmaniye’de güzel çalışmalar gerçekleştirdik, inşallah yeni dönemde de daha büyük bir gayret ve aşkla devam edeceğine inanıyoruz.” diye konuştu. Faaliyet raporu ve yeni dönem projelerinin sunumunun ardından, Genel Merkez tarafından Talha Akif Gürbüz’e Kur’an’ı Kerim hediye edildi. Gürbüz ise Genel Başkan Yardımcısı Faruk Duruş’a vakıfta açılan kursta yapılan el yapımı seccade hediye etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz