ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

TÜFEKÇİ “ ODAMIZ BOŞ DEDİKODULARLA DEĞİL HİZMET AŞKI İLE YÖNETİLİYOR”
    • 3 Şubat 2022 - 07:53:56

TÜFEKÇİ “ ODAMIZ BOŞ DEDİKODULARLA DEĞİL HİZMET AŞKI İLE YÖNETİLİYOR”
Kadirli Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Ali Tüfekçi, boş dedikodularla değil, odamızı esnaf odaklı hizmet anlayışı ile yönettiklerini söyledi.
Kadirli Küçük Sanayi Sitesinin sorun ve yatırımları ile yakından ilgilendiğini ve birçok sorunu çözdüğünü söyleyen Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Ali Tüfekçi, hukuken olmayacak vaatlerle propaganda yapmanın kimseye fayda sağlamayacağını belirtti.
Kadirli Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı ve yönetimimiz ile birlikte Sanayici esnaflarımızın istek ve şikâyetleri, beklenti ve sorunlarının çözümü için var gücümüzle çalıştık diyen Tüfekçi “ Sanayimizin gelişmesi için çalıştık. Yollarımızın yapımı için Sayın Belediye Başkanımızla sürekli istişare ettik ve yapılmayan yol bırakmadık. Ayrıca temizliğini periyodik olarak yaptık. Kötü görüntüleri ortadan kaldırmak için çalışmalar başlattık.
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİ MODERN BİR SANAYİ SİTESİNE TAŞIYACAĞIZ
Yeri yılan hikâyesine dönen Küçük Sanayi Sitemizin Şehir dışında modern bir alanda hizmet vermesi için Bakanlık nezdinde yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde yer tahsisi yapıldı. Esnaflarımız uygun ödeme koşulları ile modern iş yerlerine kavuşmalarını ve daha kaliteli hizmet vermelerini sağlayacağız.
KARŞILIĞI OLMAYAN PROPAGANDA KİMSEYE FAYDA SAĞLAMAZ
Şahsım ve yönetimim boş dedikodular ve karşılığı olmayan propagandalarla değil, yaptığı hizmetler ile üyelerinin karşısına yeniden çıkıyoruz. Madeni Sanatkarlar Esnaf Odamızın yapısı aktif bir çalışma ortamına kavuşturulmuştur.
4 YILDIR KOLTUK GÜCÜ İLE DEĞİL ESNAFLARIMIZIN GÜCÜ İLE YÖNETİYORUZ
Bize verilen sorumluluğu omuzlarımızda taşımak ve üyelerimize daha iyi hizmet etmek için 4 yıldır var gücümle çalışıyoruz. Sanayimizde başkanlık dönemimden öncede Meclis üyesiyken de ilgi ve alakamı hiçbir zaman çekmedim. Sorunların çözümü ve yeni yatırımlar için gitmedik kapı bırakmadım. Bunu yaparken de odamızın gücünü hiçbir zaman kullanmadım. Ayrıca hizmetlerimizi yaparken oy kaygısı ile yapmadım. Biz odamızı esnaflarımızdan aldığımız güçle yönetiyoruz, odanın bize verdiğiyle değil” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz