Kadirli’ye bağlı Tozlu ve Mecidiye köyleri Covid-19 vakasının görülmesi nedeniyle karantinaya alınmıştı. Kaymakamlık Hıfzıssıhha Meclisinin aldığı kararla karantinanın kaldırılacağı bildirildi.
Kadirli Hıfzısıhha Meclisinin aldığı karara göre,
Tozlu ve Mecidiye Köylerinin 01.05.2020 tarihinde 14 günlük karantina süresi dolduğundan ve filyasyon çalışması sonunda temas öyküsü olan vatandaşlarımızdan herhangi birinde Covid-19 vakasına rastlanılmadığından Tozlu ve Mecidiye köylerine giriş ve çıkışların 01.05.2020 cuma günü saat 24.00 itibarıyla sınırlandırılmanın kaldırılmasına denildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)