“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

İŞGALLER ÜZERİNE-21

İŞGALLER ÜZERİNE-21

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

SUMBAS’DA  239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

SUMBAS’DA 239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Tiyatro Aşkı Engel Dinlemedi
    • 25 Aralık 2018 - 07:12:44

 


Osmaniye’de 4 aydır hazırlandığı tiyatro gösterisine bir gün kala ayağını kıran 13 yaşındaki Beytullah Arslantaş, ayağı alçıda ve koltuk değnekleriyle sahneye çıkarak oyununu oynadı.

Sumbas İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında hazırlanan “Tek kişi kalmış teknoloji” isimli oyunda rol alan Beytullah Arslantaş, 4 ay boyunca arkadaşlarıyla birlikte prova yaparak oyuna hazırlandı.

Oyunun sahnelenmesinden bir gün önce top oynarken ayağını kıran Arslantaş, hem çok sevdiği tiyatro sahnesinden ayrı kalmamak, hem arkadaşlarını yalnız bırakmamak için ayağı alçıda ve koltuk değnekleri yardımıyla yürüyebilmesine rağmen sahneye çıktı.

Rolünü zor da olsa oynamayı başaran Arslantaş’ı oyun sonunda seyirciler ayakta alkışladı.

Arslantaş, tiyatroyu çok sevdiğini, bu nedenle de ayağı kırık olmasına rağmen rolünü oynadığını söyledi. Hayatındaki ilk tiyatro oyununda arkadaşlarını yalnız bırakmamanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Arslantaş, “Okulda top oynarken topa bastım, düştüm, ayağım kırıldı. Bir gün sonra ilk oyumuzu sergileyecektik. Tiyatroyu sevdiğim için rolümü üstlendim. Arkadaşlarımı yalnız bırakmadım. Çok mutluyum.” diye konuştu.

Bundan sonra da tiyatroya devam edeceğini kaydeden Arslantaş, insanların sevdiği şeyleri yapmak için önlerinde hiçbir engel olamayacağını sözlerine ekledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz