Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

TELEFONUNU DOLMUŞTA UNUTAN HAMİLE KADININ İMDADINA TRAFİK POLİSİ YETİŞTİ
    • 29 Kasım 2021 - 08:23:25

Osmaniye Polisinden örnek bir davranış geldi.Trafik Polisi genç kadına telefonunu kavuşturdu hemde sınava yetişmesini sağladı.
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Açıköğretim sınavına giren hamile bir kadın sınava dakikalar kala üniversite kapısına geldiğinde telefonunun cebinde olmadığını fark etti.
Her şeyi telefonunda kayıtlı olan kadın bir anda paniğe kapıldı.
Hemen Üniversite kapısı girişinde görevli olan trafik polisinin yanına koşarak az önce geldiği dolmuşta telefonunu unuttuğunu ve dolmuşun şehir merkezine doğru yol aldığını belirterek yardım istedi.
Osmaniye il Emniyet Müdürlüğü Trafik şubesinde görevli Polis memuru hiç terettüp etmeden motorsikletine atlayarak dolmuşun gittiği güzergaha doğru hareket etti.
Kısa sürede dolmuşu bulan polis memuru dolmuşu durdurarak halen yolcu koltuğunun üzerinde bulunan telefonu alarak endişeli bir şekilde bekleyen hamile kadına telefonunu teslim etti.
Telefonuna kavuşan ve sınava girerken annesine veren hamile kadın, polis memuruna teşekkür ederek Allah ne muradınız varsa yerine getirsin dedi.
Yardımsever Trafik Polisi de kendisinden yardım isteyen hamile bayanın telefonunu dolmuştan alarak kendisine teslim ettiğini ve gönül rahatlığıyla sınava yetiştirdiğini söyledi.Trafik Polisinin bu hareketi olaya tanık olan vatandaşların takdirini kazanırken adeta alkış yağmuruna tutuldu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz