OSMANİYE’de bir vatandaş tarafından yaralı halde bulunduktan sonra, veteriner hekim tarafından tedavi edilen gece balıkçılı kuşu, yeniden doğal yaşam ortamına salındı.
Tedavisi tamamlanan gece balıkçılı, doğaya salındı06.08.2020 14:32 | Son Güncelleme: 06.08.2020 14:39OSMANİYE’de bir vatandaş tarafından yaralı halde bulunduktan sonra, veteriner hekim tarafından tedavi edilen gece balıkçılı kuşu, yeniden doğal yaşam ortamına salındı.15 Temmuz günü Yaverpaşa Mahallesi tren garı civarında bir vatandaş tarafından uçamaz halde bulunan gece balıkçılı kuşu, Osmaniye Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi. Yapılan ilk muayenesinde, sol kanat ucundan yaralı olduğu belirlenen kuş, Yaban Hayvanı Acil İlk Müdahale ve Rehabilitasyon Merkezi’ne götürüldü. Burada veteriner hekim tarafından muayene edilip, tedavisi tamamlandıktan sonra uçma yetisini yeniden kazandı.Tedavisi tamamlanan gece balıkçılı kuşu, Kırmıtlı Köyü civarındaki Kastabala Kuş Cenneti alanında yeniden doğal yaşam ortamına bırakıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)