ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

TAPSIZ’DAN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI
    • 2 Eylül 2019 - 07:49:00

Kadirli ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız yeni Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla ilgili bir mesaj yayımladı.

Hep birlikte 2019-2020  Eğitim-öğretim yılına başlayacak olmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz diyen Tapsız, yeni  Eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, Eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına başlamanın sevinci ve heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden Tapsız  mesajında;“ Bu gün itibarı ile çok değerli öğrencilerimiz arkadaşlarına, okullarına ve öğretmenlerine kavuşuyor. Öğrencilerimiz ikinci evleri olan okullarımızda bir aile ortamı içerisinde birlikte yaşamayı, sevgiyi, saygıyı öğrenir. Okul, hayata hazırlamanın ötesinde hayatın kendisidir.

Hem kendimize, Ailemize Vatanımıza ve insanımıza yararlı olmanın temelinde Eğitim yatar. Eğitim ve Öğretim Milletçe kalkınmanın en önemli ayağıdır. “Bilgisiz insan meyvesiz ağaca benzer” sözü Eğitimin ne kadar önemli olduğunu açık açık ifade etmektedir. Yarının büyükleri; geleceğimizin teminatı siz değerli Öğrencilerimiz öğretmenlerimizin bilgi, sevgi, fedakârlık ve sabır dolu dokunuşları sizleri bekliyor.

Yepyeni bilgiler, yeni dostluklar, güzel günler ve güvenli bir geleceğe vesile olması dileği ile yeni Eğitim ve Öğretim yılınızı kutluyor,
Bu vesile ile 2019-2020  Eğitim Öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimize ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz