Kadirli İlçe Müftülüğü Tapaçlar İmam Hatip Camii iç dizaynının yenilenmesiyle Cami cemaatine daha ferah ve göze hitap eden çini işlemeleriyle dikkat çekiyor.
İlçenin başarılı gözde İmam Hatiplerinden Ugur Topaktaş’ın gayretleriyle restorasyon çalışmaları yapılan cami,bahçesindeki Selçuklu mimarisiyle yapılan ve büyük beğeni alan şadırvanı da gözlerden kaçmıyor.
İmam Topaktaş’ı ziyaret eden Eğitim Bir Sen Temsilcisi Mustafa Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, Camide yapılan bu yeniliklerden ve Değirmendere Karaçalı cami, minare yapımında büyük gayretleri bulunan Topaktaş’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Demirci,yapılan inşaat ve hizmetlerde hayırseverlerin büyük katkısı olduğunu ve kalan borçlarında yine hayırsever insanlarımız tarafından ödenerek gerek bu Camilerimiz gerekse diğer Camilerimiz için hayırseverlerin taşın altına elini koyduklarını belirtti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)