TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Ekipleri Kadirli-Düziçi İlçe Sağlık Müdürlükleri ve Toprakkale, Bahçe, Hasanbeyli ve Sumbas İlçe Toplum Sağlığı Merkezleri Mobil ekipleri vatandaşları ziyaret ederek çeşitli konularda sağlık önerileri sunmakta, kronik hastalığı olanlar muayene edilerek tansiyon ve şeker ölçümü yapıldı
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)