Meclis Üyesi Gani Alibeyli Köyü’nde Killit Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını inceledi
İlçeye bağlı Alibeyli Köyü’nde kilit parke taşı döşeme çalışmaları yeniden başladı. Ak parti Sumbas İl Genel Meclis Üyesi Veli Gani çalışmaları yerinde inceledi.
İl Genel Meclis Üyesi Gani ; “Muhtarımızın talebi doğrultusunda Alibeyli Köyümüzün köy içi yollarının daha sağlıklı ve kullanılabilir olması ve modern yaşam alanı oluşturması için kilit parke taşı döşeme çalışmaları başladı.Muhtarımıza ve köylülerimize hayırlı olsun.”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)